PracaOferty pracy Zielona Góra › Monter - Spawacz MAG 135 - Niemcy

Kto szuka:

Exbud Konstrukcje sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter - Spawacz MAG 135 - Niemcy

Lokalizacja:

Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Niemcy

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac spawalniczych,
  • spawanie elementów stalowych w osłonie CO2 (MAG),
  • spawanie w różnych pozycjach,
  • składanie elementów konstrukcji stalowych i elementów rurowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera - spawacza,
  • aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 135,
  • praktyka w spawaniu konstrukcji stalowych w metodzie MAG,
  • znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy

  • Od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat,
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca),
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe),
  • Zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom,
  • Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia,
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie,
  • Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe),
  • Pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-16

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Exbud Konstrukcje sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...