eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Bełchatów › Nauczyciel geografii

Kto szuka:

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Stanowisko:

Nauczyciel geografii

Bełchatów, Łódź, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:
  • Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu
  • Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na rynku pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

APLIKUJ, JEŚLI POSIADASZ:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu (mile widziane)
  • Przygotowanie pedagogiczne (mile widziane)
  • Sumienność
  • Rzetelność

Firma oferuje:

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • Elastyczny grafik pracy, pozwalający łączyć zobowiązania zawodowe i rodzinne z pracą w Żaku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-11-22

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój
Inne / Pozostałe