eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Leszno › Dyrektor Handlowy

Kto szuka:

PHB Tyliński sp.jawna

Stanowisko:

Dyrektor Handlowy

Lokalizacja:

Leszno

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • Kreowanie i wdrażanie strategii handlowej oraz odpowiedzialność za jej realizację,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i utrzymanie relacji z Kontrahentami,
  • Koordynowanie osiągania celów sprzedażowych zespołu ,jak i samodzielna ich realizacja
  • Uczestnictwo w procesie rozbudowy zespołu (rekrutacja),szkoleń i motywowania pracowników,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi Klienta,
  • Odpowiadanie na potrzeby Klientów , negocjacje i finalizacje sprzedaży,
  • Przygotowywanie i weryfikacja ofert/umów,
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim,
  • Doskonalenie umiejętności koordynacji i zarządzania zespołem,
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Myślenie strategiczne, proaktywność, nastawienie na wynik i osiąganie rezultatów,
  • Otwartość, łatwość w nawiązaniu kontaktu i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych,
  • Umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność w działaniu.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Pracę w firmie z ponad 60-letnią historią, co daje poczucie bezpieczeństwa od samego przejścia przez próg;
  • Dyspozycyjność i otwartość na wdrożenie własnych pomysłów,
  • Możliwość samorealizacji,
  • Realny wpływ na kształtowanie podległego obszaru;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Czas pracy: poniedziałek-piątek.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierowca Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Accounting Specialist

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: PHB Tyliński sp.jawna

branże: Zarządzanie