eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lębork › Specjalista ds. jakości

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Specjalista ds. jakości

Lokalizacja:

Lębork

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży metalowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontroler jakości

Numer referencyjny: JAKU/2023

Miejsce pracy: Lębork

Zadania:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości podczas różnych etapów procesu produkcyjnego
  • Analiza i ocena produktów w oparciu o ustalone kryteria jakościowe
  • Identyfikacja i dokumentacja wszelkich nieprawidłowości oraz niedoskonałości
  • Współpraca z innymi działami w celu poprawy procesów produkcyjnych
  • Monitorowanie zgodności z normami i regulacjami branżowymi
  • Przygotowywanie raportów z wynikami kontroli i działań korygujących

Oczekiwania na tym stanowisku:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kontrolą jakości w firmie produkcyjne
  • Znajomość technik oceny i analizy jakości produktów
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • Znajomość narzędzi i metod kontroli jakości
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Produkcja / Przemysł