eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łask › Magazynier z UDT (I WJO), OD ZARAZ

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier z UDT (I WJO), OD ZARAZ

Lokalizacja:

Łask

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • transport materiałów, przewożenie surowców oraz gotowych komponentów pomiędzy różnymi obszarami produkcji
  • załadunek i rozładunek przy użyciu wózka widłowego
  • zaopatrywanie linii produkcyjnych w niezbędne materiały i komponenty
  • składowanie surowców i gotowych produktów w magazynie wysokiego składowania
  • dbanie o stan techniczny wózka widłowego
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • współpraca z zespołem produkcyjnym
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pracy

WYMAGANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
  • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
  • posiadanie ważnych uprawnień UDT (I WJO)
  • umiejętność precyzyjnego manewrowania wózkiem widłowym
  • efektywne zarządzanie czasem pracy
  • znajomość i rozumienie procesów w zakładzie produkcyjnym
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia frekwencyjna
  • szkolenie stanowiskowe i wdrożenie nowych pracowników
  • stołówka i dofinansowanie do obiadów (cena obiadu 5-7 zł).
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, świadczenie pieniężne na święta (Boże Narodzenie/Wielkanoc)
  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Łódź, Łask, Dobroń, Pabianice

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,2% wyższe r/r i wyniosło 7181,67 zł brutto. Względem kwietnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...