eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kędzierzyn-Koźle › PRACOWNIK MAGAZYNU

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Lokalizacja:

Kędzierzyn-Koźle

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0422

Obowiązki:

Rozładunek i załadunek towarów wraz z odpowiednią dokumentacją, samodzielna obsługa informatyczna systemu magazynowego, przygotowanie wyrobów gotowych do wydania z magazynu, dostarczanie komponentów na produkcję, kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Zawód:

  • Magazynier (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • 1 rok doświadczenia zawodowego, koniecznie uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, dobra organizacja czasu pracy, dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.Praca pon. - pt. 7-15, 13-21Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, darmową opiekę medyczną oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie-wczasów pod gruszą, kart multisport, dojazdów do pracy (dla osób spoza Kędzierzyna-Koźla), dodatek stażowy, frekwencyjny, premie.

Miejsce pracy: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy