eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kędzierzyn-Koźle › DORADCA KLIENTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Lokalizacja:

Kędzierzyn-Koźle

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0315

Obowiązki:

Bieżąca obsługa klientów banku Alior Bank, pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów bankowych i dbanie o wizerunek banku

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Zawód:

  • Doradca klienta

Pozostałe wymagania:

  • wyk. min. średnie (z maturą), mile widziane doświadczenie w obsłudze, znajomość rynku finansowego, doświadczenie sprzedażowe, dobra organizacja czasu pracyPraca pon.-pt. 9-17 Miejsce wykonywania pracy: ALIOR BANK ul. Marii Konopnickiej 1, 47-200 Kędzierzyn-Koźle

Miejsce pracy: MARII KONOPNICKIEJ 1, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-06

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Konsulting