eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Lekarz Ortopeda Dziecięcy

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lekarz Ortopeda Dziecięcy

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeśli posiadasz:
  • tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • dostęp do platformy benefitowej na preferencyjnych warunkach – m.in. pakiet sportowy Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, bilety do kina, zniżki do sklepów (przy współpracy powyżej 50h miesięcznie w ramach KG, po 3 m-cach od zatrudnienia)
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Firma oferuje:

Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja