PracaOferty pracy Józefów › Operator maszyn introligatorskich - do 45 zł brutto/h

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator maszyn introligatorskich - do 45 zł brutto/h

Lokalizacja:

Józefów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta z branży poligraficznej, zatrudnimy na stanowisko: Operator maszyn introligatorskich

Miejsce wykonywania pracy: Nowy Konik/ k.Warszawy

Oferujemy:

  •  umowę o pracę
  •  program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy
  •  system premiowy uzależniony od wyników pracy do 20% miesięcznego wynagrodzenia (do 45zł brutto/h)
  •  ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  •  dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
  •  dofinansowanie karty sportowej

Zadania:

  • ustawianie właściwych parametrów maszyn
  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktową
  • nadzór i kontrola jakości produktów
  • dbałość o stan techniczny maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (kierunki poligraficzne mile widziane)
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań na wysokim poziomie
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy na 3 zmiany

 Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich (składarko-sklejarek) mile widziane

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

  • Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

  • Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...