PracaOferty pracy Grodzisk Mazowiecki › Lider zmiany utrzymania ruchu

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lider zmiany utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przy bieżącej naprawie maszyn i urządzeń
  • Analiza i eliminowanie przyczyn awarii
  • Udział w planowaniu i przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Współudział w opracowywaniu i wykonywaniu modyfikacji maszyn i urządzeń
  • Zarządzenie podległym zespołem
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne min. średnie – mechatronika, elektrotechnika, elektromechanika bądź pokrewne
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku – min. rok
  • Znajomość budowy i działania maszyn, szczególnie układów sterowania: pneumatycznego i elektronicznego
  • Umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych, schematów: elektrycznych, pneumatycznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, programowania i obsługi sterowników PLC
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinasowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz MIG/MAG Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...