PracaOferty pracy Gliwice › Praca na magazynie, system dwuzmianowy!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Praca na magazynie, system dwuzmianowy!

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeśli poszukujesz swojego pierwszego zatrudnienia i chcesz zdobyć cenne doświadczenie - APLIKUJ!

TEL: 665 120 130

Oferujemy:

  • podstawę godzinową 30 zł brutto
  • dodatek za godziny pracy na wózku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w sezonie wiosenno-letnim
  • opłacone przez firmę uprawnienia na wózki unoszące z mechanicznym napędem unoszenia i jazdy do 30 cm
  • pakiet benefitów

Zadania:

  • kompletowanie zamówień (picking, sortowanie artykułów i pakowanie)
  • przyjmowanie dostaw
  • rozładunek i załadunek samochodów
  • na wybranych działach obsługa wózków unoszących z mechanicznym napędem unoszenia i jazdy do 30 cm

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14:30-22:30) oraz w wybrane weekendy
  • komunikatywność i odpowiedzialność

Miejsce pracy: DECATHLON, ul. Alberta Einsteina 45, 44-109 Gliwice.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna