eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdynia › Palacz - Portier

Kto szuka:

Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

Stanowisko:

Palacz - Portier

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • obsługa kotłowni węglowej,
  • obsługa portierni, dozór zakładu,
  • odpowiedzialność za obsługę kotłów C.O. połączonej z codziennym przeglądem instalacji grzewczej,
  • dbałość o porządek wokół budynków zakładu i przyległych dróg dojazdowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zobowiązania:
  • sumiennego i starannego wykonywania prac oraz stosowania się do poleceń przełożonego,
  • przestrzegania ustalonego czasu pracy,
  • przestrzegania regulaminu pracy i ustalonego porządku,
  • dbania o dobro zakładu pracy oraz ochronienia jego mienia,
  • przestrzegania przepisów BHP i P.POŻ na swoim stanowisku pracy i na terenie zakładu.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość skorzystania z przyzakładowej przychodni rehabilitacyjnej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Inspektor Kontroli Jakości Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Modeler BIM

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

branże: Praca fizyczna