PracaOferty pracy Wroclaw › Order Management Specialist with German

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Order Management Specialist with German

Lokalizacja:

Wroclaw

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wroclaw
NR REF.: 1183987

Dla naszego klienta, zagranicznej firmly medycznej specalizującej się w produkcji sprzętu, poszukujemy kandydató na stanowisko SPacjalisty ds. zamówień z językiem niemieckim.

Klient nie wymaga doświadczenia zawodowego, dlatego poszukujemy również osób w trakcie studiów lup po studiach dostępnych w pełnym wymiarze czasowym.

Twoja codzienna praca będzie się odbywać w systemie SAP (znajomość programu SAP obowiązkowa). Do Twoich obowiązków należeć będzie zarządzanie procesem zamówień klientów medycznych- procesowanie zmówieni, koordynowanie przesyłek, zarządzanie rabatami oraz praca z łańcuchem dostaw.

Szukamy kandydatów zainteresowanych rozwojem w międzynarodowym środowisku, posługujących się językiem angielskim oraz niemieckim na poziomie min. B2 oraz znajomością programu SAP (warunek konieczny). Firma zapewnia pełne wdrożenie w obowiązki i pakiet szkoleń.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport) oraz pracę w formie hybrydowej – biuro klienta znajduje się we Wrocławiu.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa