PracaOferty pracy Gniechowice › Operator produkcji // 6.300 zł

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator produkcji // 6.300 zł

Lokalizacja:

Gniechowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Inne prace produkcyjne

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Zaangażowania i wysokiej motywacji do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności od 5.300 do 6.300 zł brutto
  • Premię uznaniową- 15%
  • Premię frekwencyjną- 200 zł brutto
  • Pracę w systemie 2- zmianowym, (docelowo praca w systemie 3- zmianowym)
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premie Świąteczne

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe