PracaOferty pracy Kąty Wrocławskie › Montażysta / Montażystka

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Montażysta / Montażystka

Lokalizacja:

Kąty Wrocławskie

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • zapoznanie się z dokumentacją montażową (rysunek techniczny, instrukcje montażowe, przewodniki technologiczne) niezbędną do realizacji zleceń produkcyjnych,
  • dobór i przygotowanie narzędzi koniecznych do realizacji zlecenia,
  • prace związane z montażem pantografów tramwajowych i kolejowych i innych wyrobów oraz naprawami uszkodzonych pantografów,
  • prace ślusarskie (związane ze stanowiskiem montażowym) polegająca na trasowaniu, wierceniu, skręcaniu, cięciu i gwintowaniu,
  • kontrola jakości wykonanych prac montażowych,
  • organizacja stanowiska pracy przed rozpoczęciem montażu oraz dbałość o porządek w trakcie realizacji zlecenia i po jego zakończeniu.

Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolności manualne,
  • sumienność, dokładność, obowiązkowość,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z zakładem produkcyjnym,
  • premie uznaniowe,
  • stawkę godzinową w zależności od doświadczenia,
  • dodatki pieniężne do świąt i wakacji,
  • dodatkową, prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • doświadczenie i rozwój w międzynarodowym środowisku.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
bezpłatny program PIT 2020

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-04-18

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2021

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2021

    Lada moment zaczyna się 2021 rok. W jakie dni tygodnia wypadają w nadchodzącym roku święta? Na ile dni wolnych od pracy możemy liczyć w 2021 roku? Kiedy najkorzystniej będzie zaplanować urlop, a kiedy długi weekend?

  • Jakie wynagrodzenia w województwie dolnośląskim w 2020 roku?

    Jakie wynagrodzenia w województwie dolnośląskim w 2020 roku?

    Mediana wynagrodzeń w województwie dolnośląskim w 2020 roku wyniosła 5 500 PLN, czyli o 400 PLN więcej niż w całej Polsce. Dla porównania mediana płac w samym Wrocławiu była wyższa o 500 PLN i wynosiła 6 000 PLN. 50% mieszkańców ...

  • Zasiłek macierzyński: co warto wiedzieć?

    Zasiłek macierzyński: co warto wiedzieć?

    Dzisiaj 26 maja, a więc Dzień Matki. Z tej okazji ZUS przypomina podstawowe zasady, jakie towarzyszą przyznawaniu zasiłku macierzyńskiego. Świadczenie to przysługuje ubezpieczonej mamie i czasem może opiewać na pokaźną kwotę. Wszystko ...

  • Prawo do urlopu wypoczynkowego: co zmieniła pandemia?

    Prawo do urlopu wypoczynkowego: co zmieniła pandemia?

    Jednym z podstawowych, ujętych w przepisach Kodeksu pracy, uprawnieniem pracowniczym jest prawo do urlopu wypoczynkowego. Pandemia nic w tej kwestii nie zmieniła, chociaż warto zdawać sobie sprawę, że pewne uregulowania kwestii urlopowych ...

  • Płaca minimalna 2021 wyższa o 200 zł brutto

    Płaca minimalna 2021 wyższa o 200 zł brutto

    Od 1 stycznia wynagrodzenie minimalne rośnie w Polsce o 200 zł i wyniesie 2800 zł brutto. Jednocześnie zmianie ulega minimalna stawka godzinowa. Wzrośnie z obecnych 17 zł do 18,30 zł.