eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Mechanik – Serwisant mobilny

Kto szuka:

Eneria Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik – Serwisant mobilny

Lokalizacja:

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • instalacja, obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników spalinowych i gazowych,
  • obsługa systemów diagnostycznych silników i agregatów,
  • testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego (preferowana specjalizacja: mechanika i budowa maszyn, elektromechanika),
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Serwisie,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • chęci podejmowania nowych wyzwań,
  • dokładności, rzetelności i uczciwości,
  • prawa jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu czasu pracy
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Kartę MultiSport
  • Dofinansowanie obiadów
  • Owocowe piątki
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Szkolenia branżowe
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole
  • Możliwość awansu
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon komórkowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-10-25

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Eneria Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe
Inżynieria / Projektowanie / Technologia