PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › Młodszy operator produkcji kształtek

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Młodszy operator produkcji kształtek

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, pioniera w tworzeniu nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań rurowych GRP, szukamy pracowników na stanowisko: Młodszy operator produkcji kształtek

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • realizowanie planu produkcji zgodnie z harmonogramem;
  • cięcie, wiercenie i szlifowanie ręczne elementów kształtek (obsługa narzędzi pneumatycznych);
  • składanie gotowego elementu (obsługa narzędzi pomiarowych);
  • transport produktów i ich komponentów za pomocą suwnicy - tylko jeśli posiadasz uprawnienia UDT;
  • księgowanie realizacji zleceń w SAP oraz bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej;
  • zdolności manualne i dokładność;
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • wyobraźnia przestrzenna;
  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz pomiarowych;
  • wykonywanie czynności wykończeniowych produkowanych elementów;
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio w strukturach Klienta;
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju;
  • stawkę miesięczną 5 000 zł brutto;
  • premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego;
  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające;
  • Program Poleceń Pracowniczych;
  • pakiet socjalny;
  • Święto Pracownika - dodatkowy, płatny dzień wolny;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kafeterię benefitów, w ramach której można nabyć kartę sportową MultiSport;
  • ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...