eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Częstochowa › Księgowa działu należności

Kto szuka:

MOLTTON

Stanowisko:

Księgowa działu należności

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • kontrola rozliczeń z klientami, księgowanie i rozliczanie transakcji w systemie księgowym,
  • monitoring należności (uzgadnianie sald, działania proaktywne),
  • księgowanie i rozliczanie płatności przychodzących w systemie księgowym,
  • wystawianie i księgowanie niestandardowych faktur sprzedaży,
  • kontrola i księgowanie not debetowych od klientów,
  • wystawianie i księgowanie faktur korygujących sprzedaż,
  • tworzenie i aktualizacja kont klientów w systemie księgowym,
  • sporządzanie raportów dotyczących należności (np. należności przeterminowane),
  • udział w procesie zakończenia miesiąca, wspieranie działu księgowości w codziennej pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie biznesowe lub licencjat z finansów lub ekonomii,
  • proaktywna, otwarta, niezależna i kreatywna postawa,
  • otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • znajomość programu SAP,
  • wysoka dbałość o szczegóły,
  • nakierowanie na dostarczenie usługi wraz z umiejętnościami rozwiązywania problemów,
  • wysokie zaangażowanie,
  • dobra komunikacja i umiejętności analityczne,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziana znajomość pakietu MS Excel.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym,
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. opieka medyczna, sport),
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku,
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: MOLTTON

branże: Księgowość / Audyt