eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Chełm › ROBOTNIK GOSPODARCZY-KIEROWCA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ROBOTNIK GOSPODARCZY-KIEROWCA

Lokalizacja:

Chełm

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0754

Obowiązki:

1.Kierowanie samochodem podczas wyjazdów służbowych.
2. Dbanie o bezpieczeństwo uczestników w trakcie podróży.
3. Kompletowanie i prowadzenie obowiązującej dokumentacji dotyczącej eksploatacji samochodu oraz dbanie by korzystający z samochodu służbowego podpisywali kartę drogową po zakończeniu podróży.
4. Pobieranie i rozliczanie zaliczki pobranej w związku z eksploatacją samochodu, tj. na zakup paliwa części akcesorii po uprzednim uzgodnieniu.
5. Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu.
6.Dbanie o oszczędne zużycie paliwa, olejów i części zamiennych.
7.Przyprowadzanie i odprowadzanie samochodu do miejsca parkowania.
8. Przewóz posiłków.
9. Otwieranie w dni robocze budynku przy ul. Kolejowej 8, o godzinie 7:00 oraz
w przypadku interwencji alarmowych (w zastępstwie).
10. Kodowanie i rozkodowywanie systemu alarmowego w budynku MOPR w Chełmie przy ul. Kolejowej 8 oraz podjęcie stosownych działań w przypadku interwencji alarmowych.
11.Porządkowanie terenu wokół budynku i placówek MOPR w Chełmie, tj.
a) codzienne porządkowanie terenu wokół budynku przy ul. Kolejowej 8 oraz na polecenie kierownika wokół placówek,
b) dbanie o należyty stan trawników i roślinności koszenie trawy, podlewanie, odchwaszczanie, grabienie liści, przycinanie krzewów po uprzednim uzgodnieniu,
c) odśnieżanie i posypywanie piaskiem z solą chodników przed wejściem do budynku i wjazdu na teren Ośrodka.
12.Zapewnienie sprawności urządzeń wodno kanalizacyjnych i elektrycznych
w budynkach administrowanych przez MOPR w Chełmie.
13.Dokonywanie przeglądu i wykonywanie drobnych prac remontowych
i konserwatorskich, tj.: napraw hydraulicznych, stolarskich, ślusarskich, malarskich i elektrycznych wyposażenia, sprzętu, urządzeń i w pomieszczeniach.
14.Dbanie o należyty stan sprzętu oraz prawidłowe zabezpieczenie narzędzi
i materiałów używanych m. in. do prac remontowych i konserwatorskich.
15.Dbanie o należyty stan dachu w budynkach administrowanych przez MOPR.
16.Każdorazowe zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i uszkodzeń do kierownika.
17.Organizowanie pracy własnej w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne jej wykonywanie.
18.Skuteczne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków służbowych.
19.Wykonywanie innych prac nie wymienionych w zakresie czynności, zleconych do wykonania przez bezpośredniego przełożonego lub kierownika działu, zgodnie
z wykształceniem w ramach zajmowanego stanowiska.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
  • Znajomość przepisów bhp i ppoż
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność, pracowitość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność
  • uprawnienia do przewozu osób (do 9 osób)
  • znajomość przepisów Kodeksu Drogowego

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe
  • zasadnicze branżowe
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe
  • średnie zawodowe 4-letnie

Zawód:

  • Kierowca samochodu osobowego

Pozostałe wymagania:

  • PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA ZAMIESZCZONA NA STRONIE INTERNETOWEJ Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie: https://moprchelm.ssdip.bip.gov.pl/search/joboffers/ .Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie poszukuje kandydatów na stanowisko robotnik gospodarczy kierowca w WYDZIALE FINANSOWO-ADMINISTRACYJNYM w Zespole Administracyjno-Gospodarczym w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Chełmie.1. Wymagania:- wykształcenie i kwalifikacje :niezbędne: zasadnicze zawodowe,pożądane: średnie,- umiejętności:- odpowiedzialność, sumienność, dokładność, pracowitość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, znajomość przepisów BHP i Ppoż, prawo jazdy kat. B, uprawnienia do przewozu osób (do 9 osób), znajomość przepisów Kodeksu Drogowego, świadectwo kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji, badania książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,2. Zadania pracownika socjalnego:1.Kierowanie samochodem podczas wyjazdów służbowych.2. Dbanie o bezpieczeństwo uczestników w trakcie podróży.3. Kompletowanie i prowadzenie obowiązującej dokumentacji dotyczącej eksploatacji samochodu oraz dbanie by korzystający z samochodu służbowego podpisywali kartę drogową po zakończeniu podróży.4. Pobieranie i rozliczanie zaliczki pobranej w związku z eksploatacją samochodu, tj. na zakup paliwa części akcesorii po uprzednim uzgodnieniu.5. Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu.6.Dbanie o oszczędne zużycie paliwa, olejów i części zamiennych.7.Przyprowadzanie i odprowadzanie samochodu do miejsca parkowania.8. Przewóz posiłków.9. Otwieranie w dni robocze budynku przy ul. Kolejowej 8, o godzinie 7:00 orazw przypadku interwencji alarmowych (w zastępstwie).10. Kodowanie i rozkodowywanie systemu alarmowego w budynku MOPR w Chełmie przy ul. Kolejowej 8 oraz podjęcie stosownych działań w przypadku interwencji alarmowych.11.Porządkowanie terenu wokół budynku i placówek MOPR w Chełmie, tj.a) codzienne porządkowanie terenu wokół budynku przy ul. Kolejowej 8 oraz na polecenie kierownika wokół placówek, b) dbanie o należyty stan trawników i roślinności koszenie trawy, podlewanie, odchwaszczanie, grabienie liści, przycinanie krzewów po uprzednim uzgodnieniu,c) odśnieżanie i posypywanie piaskiem z solą chodników przed wejściem do budynku i wjazdu na teren Ośrodka.12.Zapewnienie sprawności urządzeń wodno kanalizacyjnych i elektrycznychw budynkach administrowanych przez MOPR w Chełmie.13.Dokonywanie przeglądu i wykonywanie drobnych prac remontowychi konserwatorskich, tj.: napraw hydraulicznych, stolarskich, ślusarskich, malarskich i elektrycznych wyposażenia, sprzętu, urządzeń i w pomieszczeniach.14.Dbanie o należyty stan sprzętu oraz prawidłowe zabezpieczenie narzędzii materiałów używanych m. in. do prac remontowych i konserwatorskich.15.Dbanie o należyty stan dachu w budynkach administrowanych przez MOPR.16.Każdorazowe zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i uszkodzeń do kierownika.17.Organizowanie pracy własnej w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne jej wykonywanie.18.Skuteczne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków służbowych.19.Wykonywanie innych prac nie wymienionych w zakresie czynności, zleconych do wykonania przez bezpośredniego przełożonego lub kierownika działu, zgodniez wykształceniem w ramach zajmowanego stanowiska.3. Miejsce realizacji zadań:Kierowca - robotnik gospodarczy wykonuje pracę w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Chełmie, ul. Kolejowa 8, 22-100 Chełm oraz na terenie placówek MOPR w Chełmie. Wykorzystanie samochodu służbowego w zależności od potrzeb pracodawcy.4. Wymiar czasu pracy: pełny etat5. Wymagane dokumenty:1) CV,2) dyplom ukończenia szkoły oraz dokumenty poświadczające kwalifikacje określone w ogłoszeniu,3) świadectwa pracy poświadczające staż pracy,4) oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,5)oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,6) referencje z poprzednich miejsc pracy (jeżeli kandydat takie posiada),7) oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,8) oświadczenie o nieposzlakowanej opinii;9) zgoda na przetwarzanie danych osobowych5. Ofertę należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie przy ul. Kolejowej 8, 22-100 Chełm (pokój nr 21) do dnia 31 maja 2024 roku, od godz. 7:30 do 15:30.Koperta zawierająca ofertę powinna być zaklejona i opisana: "Oferta pracy na stanowisku robotnik gospodarczy kierowca.

Miejsce pracy: Kolejowa 8, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: 1) CV,2) dyplom ukończenia szkoły oraz dokumenty poświadczające kwalifikacje określone w ogłoszeniu,3) świadectwa pracy poświadczające staż pracy,4) oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,5)oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,6) referencje z poprzednich miejsc pracy (jeżeli kandydat takie posiada),7) oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,8) oświadczenie o nieposzlakowanej opinii;9) zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: https://moprchelm.ssdip.bip.gov.pl/kierownictwo/

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA SPRZEDAWCA - BISTRO Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA SZWACZKA R2/0823-400/24

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy