eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bytom › Specjalista ds. zaopatrzenia

Kto szuka:

Hangsen Sp. z o. o.

Stanowisko:

Specjalista ds. zaopatrzenia

Lokalizacja:

Bytom

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i zamawianie materiałów, towarów i usług zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi, zwłaszcza w zakresie produkcji.
  • Zbieranie informacji o rynku i dostawcach oraz negocjowanie z dostawcami w celu zapewnienia korzystnych warunków i cen.
  • Utrzymywanie i aktualizowanie informacji o dostawcach i rejestrów wydajności.
  • Koordynacja z odpowiednimi działami w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesów zaopatrzenia.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i identyfikacja potencjalnych zagrożeń dla łańcucha dostaw.
  • Wszelkie inne zadania przydzielone przez liderów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w zaopatrzeniu lub na podobnym stanowisku przez co najmniej 5 lat.
  • Silne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Zorientowanie na szczegóły z dobrymi umiejętnościami organizacyjnymi.
  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie.

Firma oferuje:

Oferujemy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Hangsen Sp. z o. o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy