eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bydgoszcz › STARSZY INSPEKTOR (NR 1044)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STARSZY INSPEKTOR (NR 1044)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1044

Obowiązki:

Prowadzenie urządzeń ewidencyjnych (rejestry, dzienniki korespondencji), przyjmowanie, ewidencjonowanie korespondencji wpływającej do Biura ( w wersji papierowej i elektronicznej), terminowe rejestrowanie i wysyłka korespondencji, prowadzenie punktu archiwizacyjnego, koordynowanie zadań dotyczących przygotowania dokumentów do zniszczenia.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Administracja biurowa z obsługą komputera
  • archiwizacja dokumentów
  • bardzo dobra obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • zwiększone umiejętności interpersonalnemile widziane doświadczenie w prowadzeniu kancelarii, ukończony kurs dla kierowników kancelarii

Miejsce pracy: Zygmunta Augusta 20a, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: dokumenty wysyłać na adres: wbebydgoszcz.wai@ron.mil.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA SPRZEDAWCA - TYNWAŁD Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KASJER- SPRZEDAWCA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-16

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa