PracaOferty pracy Bydgoszcz › Kelner/Kelnerka (restauracja hotelowa)

Kto szuka:

Hotel słoneczny Młyn

Stanowisko:

Kelner/Kelnerka (restauracja hotelowa)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przygotowywanie i podawanie napojów.
  • Doradzanie Gościom w wyborze potraw i informowaniu o sposobie ich przygotowania.
  • Współpracę z pracownikami Kuchni przy realizacji zamówień.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
  • Wykształcenie średnie.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanym czterogwiazdkowym Hotelu.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Możliwość wyboru formy umowy: pełnego etatu na podstawie umowy o pracę lub pracy dorywczej na podstawie umowy zlecenia.
  • Możliwość zamieszkania w atrakcyjnym apartamencie na terenie Hotelu.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Hotel słoneczny Młyn

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering