PracaOferty pracy Bolesławiec › Asystent/ka zarządu (m/k) - j. niemiecki min. B2

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Asystent/ka zarządu (m/k) - j. niemiecki min. B2

Lokalizacja:

Bolesławiec

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • wsparcie zarządu w codziennych zadaniach,
  • bieżące prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura,
  • dbanie o sprawny przepływ informacji i dokumentów wewnątrz firmy,
  • pełnienie roli tłumacza podczas spotkań,
  • sporządzanie raportów, zbieranie niezbędnych informacji na potrzeby zarządu.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru bankowości/księgowości,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, zaangażowanie,
  • gotowość do podjęcia pracy na okres od 3 do 6 miesięcy.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat bezpośrednio przez Klienta (na okres max. 6 miesięcy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym (8:00-16:00 lub 9:00-17:00),
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Administracja biurowa