eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Ślusarz / Monter

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Ślusarz / Monter

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • Montowanie podzespołów przekładni zębatych takich jak: wały, koła zębate, sprzęgła, łożyska, pokrywy, tuleje, korpusy.
  • Prace ślusarskie na stanowisku monterskim.
  • Obsługa elektronarzędzi: szlifierka, wiertarka, klucz udarowy,

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 2  zmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę na stałe na 2 zmiany
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal lub na adres mailowy: lucja.rzeszutek@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska. Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane!

Więcej ofert pracy na www.hrsigma.pl/ofertypracy

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Tegoroczni maturzyści już mają wakacje, niebawem dołączą do nich licealiści i studenci. Dla niektórych będzie to pora odpoczynku, dla innych doskonały czas na dorobienie. Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej ...

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?