eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Augustów › GŁÓWNY KSIĘGOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Lokalizacja:

Augustów

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0331

Obowiązki:

Opis stanowiska:
1) kreowanie polityki rachunkowości oraz nadzór nad jej realizacją
2) prowadzenie ksiąg rachunkowych
3) sporządzanie bilansu, rachunków zysków i strat oraz informacji dodatkowej
4) prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością i zobowiązaniami podatkowymi
5) udział i nadzór w organizacji obiegu dokumentów księgowych oraz procesu ich weryfikacji i zatwierdzania
6) nadzór nad sprawnym przebiegiem pracy podległego zespołu księgowego
7) prowadzenie i kontrola rozrachunków, odpowiedzialność za ich terminowe płatności
8) prowadzenie wszystkich ewidencji wymaganych przepisami prawa oraz na polecenie zarządu
9) przygotowywanie kalkulacji zobowiązań podatkowych, odpowiedzialność za ich terminowe opłacanie
10) sporządzanie i odpowiedzialność za terminowe złożenie deklaracjji i formularzy podatkowych
11) sporządzanie sprawozdań finansowych (wymaganych przepisami prawa oraz na polecenie zarządu)
12) organizacja i nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań wobec instytucji zewnętrznych - odpowiedzialność za prawidłowość i terminowość złożenia
13) kontakt z instytucjami finansowymi, przygotowywanie sprawozdawczości na potrzeby realizacji procesu finansowania zewnętrznego
14) weryfikacja i analiza umów zawieranych przez Spółkę - pratyczne wskazówki zapisów pod kątem finansowo-księgowym
15) organizowanie i nadzorowanie przebiegu prac związanych z inwentaryzacją mienia Spółki

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy: Komunalna 2, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: cv + list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Księgowość / Audyt