PracaOferty pracy Rybnik › Tokarz CNC / Rybnik - umowa o pracę

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Tokarz CNC / Rybnik - umowa o pracę

Lokalizacja:

Rybnik

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta z branży stalowej, który specjalizuje się w produkcji elementów (łożysk) do maszyn i urządzeń poszukujemy osoby na stanowisko:

Tokarz CNC / Rybnik

Mieszkasz w Rybniku lub pobliżu i nie widzisz problem z dojazdem do pracy?

Szukasz dobrey pracy na umowie o pracę z perspektywą na długotrwalą wspólprace?

Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe: obróbka skrawaniem (frezer, tokarz),
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku operatora tokarki CNC;
  • praktycznej znajomości obróbki skrawaniem i technik pomiarowych;
  • umiejętności czytania rysunku technicznego.

Twoje zadania:
  • Programowanie i obsługa tokarki CNC;
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem maszyny;
  • Dokonywanie pomiarów wyprodukowanych elementów;
  • Kontrola jakości wykonywanych produktów.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z nastawieniem na długotrwałą współpracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + PREMII+ możliwość wypracowania nadgodzin;
  • Wysokie standardy pracy oraz BHP,
  • Pracę w młodym zespole.

Zainteresowany pracą w dobrych warunkach?

Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna