PracaOferty pracy Żary › OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - SZLIFIERZ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - SZLIFIERZ

Lokalizacja:

Żary

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0413

Obowiązki:

1) obsługa maszyn oraz narzędzi (pras, szlifierek ręcznych, zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych, obrabiarek skrawających do produkcji seryjnej, do obróbki plastycznej metali);
2) przygotowanie elementów do szlifowania, wygładzanie powierzchnie powierzchni, usuwanie wad powierzchniowych, szlifowanie elementów.
3) samodzielny dobór odpowiednich materiałów, tworzywa i narzędzi do obróbki;
4) monitorowanie funkcjonowania poszczególnych maszyn;
5) sprawdzanie wymiarów wytworzonych obiektów i wykonywanie korekty błędów;
6) porządek na stanowisku pracy,
7) czytanie dokumentacji technicznej tj. instrukcji technologicznych , kart technologicznych, rysunku rozkroju materiałów;
8) wykonywanie innych poleceń pracodawcy zgodnie z art. 22. § 1. Kodeksu pracy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • czytanie rysunków technicznych
  • OBSŁUGA NARZĘDZI: SZLIFIERKA KĄTOWA, SZLIFIERKA TRZPIENIOWA, PIŁA SZABLASTA, WIERTARKA MAGNESOWA, POSŁUGIWANIE SIĘ KLUCZAMI PNEUMATYCZNYMI

Wykształcenie:

  • podstawowe

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 126c, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: http://www.zks-stahlbau.pl/

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura