PracaOferty pracy Niemcy › Rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich GLS

Kto szuka:

HR Navigator

Stanowisko:

Rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich GLS

Lokalizacja:

Niemcy, Kassel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • ręczny załadunek i rozładunek kontenerów z paczkami
  • dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru
  • prace porządkowe na magazynie

Oferujemy

  • stawka 13,50-16,88 euro brutto/h
  • program Zarabianie przez Polecanie - otrzymasz dodatkowo 100 euro brutto za każdą poleconą osobę
  • zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy - im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów)
  • praca zmianowa i możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy
  • dodatki za pracę w porze nocnej
  • płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech
  • stała opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • polska umowa o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • pomoc w załatwieniu zameldowania
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy
  • pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • sprawność fizyczna
  • zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik Fizyczny - Niemcy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Sortownia DPD

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: HR Navigator

branże: Praca fizyczna