PracaOferty pracy Tiel › PRACOWNIK PRODUKCJI - tygodniówki | Tiel | Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - tygodniówki | Tiel | Holandia

Lokalizacja:

Tiel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Wiedzieliście, że tradycyjna panierka używana w polskiej kuchni została dopracowana przez francuskich kucharzy? Panierka "à la maréchale", bo tak się nazywa, miała służyć ochronie mięsa przed utratą wilgoci oraz zachowaniu kształtu i struktury w przypadku delikatniejszego jedzenia. Ciekawe? Pewnie, że tak. Produkcją takich właśnie panierek oraz innych posypek i marynat odpowiada firma naszego klienta, której zakład mieści się w holenderskim Tielu. To właśnie tam, aktualnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko: Pracowników produkcji, którzy poza przygotowaniem receptur zajmą się również pakowaniem gotowych produktów. Złóż swoją aplikację i zacznij pracę w jednym z największych zakładów produkcyjnych tego typu w Europie.

To będziesz robić

  • przygotowywać składniki panierki według określonych receptur
  • umieszczać odmierzone składniki w maszynie mieszającej
  • pakować gotowy produkt

NIE CZEKAJ Z APLIKACJĄ, MIEJSCA ZACZYNAJĄ SIĘ SYPAĆ...

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,27€/h brutto
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • liczne dodatki godzinowe
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • brak wiekówki - każdy zarabia tyle samo bez względu na wiek!
  • pracę w systemie dwuzmianowym (06:00 - 15:00 | 15:00 - 24:00)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy przy produkcji lub w branży spożywczej
  • zawsze mile widziane prawo jazdy kat. B
  • sprawność fizyczna (worki ze składnikami potrafią ważyć nawet do 25 kg)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: PRAN

branże: Produkcja / Przemysł