PracaOferty pracy Lopik › Pracownik produkcji szkła (m/k) - Lopik, Holandia

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik produkcji szkła (m/k) - Lopik, Holandia

Lokalizacja:

Lopik

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • cięcie i klejenie szła zgodnie z niestandardowymi specyfikacjami,
  • wykorzystanie maszyn i przyssawek, w celu podniesienia ciężkich przedmiotów,
  • nadzorowanie bezpieczeństwa i działania procesów produkcyjnych, poprzez kontrolę umieszczanych produktów.

Wymagania:
  • umiejętność pracy z delikatnymi produktami szklanymi,
  • umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy,
  • wykonywanie podstawowych zadań związanych z konserwacją maszyn, takich jak wymiana czujników lub ostrzy,
  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie min. B1,
  • wysoka motywacja i chęć nauki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane posiadanie samochodu.

Oferujemy:
  • zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,
  • wynagrodzenie od 440 € netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia),
  • zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (5:00-14:00, 14:15-23:15),
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.

Miejsce pracy: Lopik (Holandia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł