PracaOferty pracy Wykroty › Project Manager / Kierownik Projektu

Kto szuka:

RENA Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Project Manager / Kierownik Projektu

Lokalizacja:

Wykroty, 20 km od granicy niemieckiej

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku PMO/ Managera Projektów lub podobnym
  • Silne umiejętności przywódcze
  • Dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Dbałość o szczegóły i kwestie techniczne
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i techniczne
  • Dobre umiejętności interpersonalne i wielozadaniowość
  • Odpowiednie szkolenia i/lub certyfikaty jako specjalista ds. zarządzania projektami

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:

  • Nadzorowanie rozwoju projektów i upewnianie się, że członkowie zespołu skutecznie wykonują swoje zadania
  • Opracowywanie nowych, ulepszanie istniejących zasad oraz procesów biura zarządzania projektami
  • Analiza kosztów i rentowności projektów
  • Wsparcie najwyższego kierownictwa
  • Opracowanie systemu, standardu i procesu wizualnego zarządzania PMO
  • Śledzenie postępów każdego projektu
  • Koordynacja prac Kierowników projektu / Liderów Projektu
  • Planowanie zasobów w projektach.
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego - warunek konieczny

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dopłata do dojazdów
  • Przyjazne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • Krótsze piątki

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: RENA Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł