PracaOferty pracy Moerdijk › PRACOWNIK MAGAZYNU - rozładunek towaru | Moerdijk | Holandia

Kto szuka:

PRAN

PRACOWNIK MAGAZYNU - rozładunek towaru | Moerdijk | Holandia

Lokalizacja:

Moerdijk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Firma z prawie 70-letnim doświadczeniem w dystrybucji towarów nieżywnościowych zarówno w kraju, jak i międzynarodowo, poszukuje Pracownika magazynu do rozładunku towaru w swoim oddziale w Moerdijk. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozładunek towarów przychodzących na magazyn. Nasza firma, obecna w wielu krajach, oferuje możliwość pracy w środowisku międzynarodowym. W związku z dużą ilością pracy warto być przygotowanym na intensywny grafik. Jeśli spełniasz te kryteria, zapraszamy do aplikowania - my zajmiemy się resztą!

To będziesz robić

  • dbać o porządek na stanowisku pracy
  • rozładowywać towar ręcznie lub za pomocą wózka EPT
  • zgłaszać wszelkie nieprawidłowości
  • wykonywać dodatkowe zadania porządkowe zgodnie z wymaganiami

ROZŁADUJ ENERGIĘ I DOŁADUJ PORTFEL!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 11,51€/h brutto
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym (zmiana dzienna)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zawsze mile widziane prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi wózka EPT
  • elastyczność oraz chęć do pracy (nawet 6 dni w tygodniu)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: PRAN

branże: Praca fizyczna