PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik magazynu 1960-2160 euro na rękę, okolice Regensburga, praca na magazynie, wprowadzanie ...

Kto szuka:

ASMO Solutions

Pracownik magazynu 1960-2160 euro na rękę, okolice Regensburga, praca na magazynie, wprowadzanie ...

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Praca w pobliżu miasta Regensburg
  • Układanie i przygotowywanie opon
  • Wprowadzanie danych na komputerze
  • Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku
  • Firma z 25letnim doświadczeniem (przemysł motoryzacyjny)

OFERUJEMY:

  • Pensję 1960-2160 na rękę (netto)
  • Niemiecką umowę o pracę (czas nieokreślony)
  • Niemieckie świadczenia socjalne:Kindergeld 250€/dziecko, składki na niemiecką emeryturę, ubezpieczenie
  • Dodatek finansowy do zakwaterowania
  • Polskojęzyczne wsparcie przez cały okres zatrudnienia
  • PRACĘ OD ZARAZ

OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobrej znajomości niemieckiego
  • Umiejętności obsługi komputera/tabletu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy