PracaOferty pracy okolice Frankfurtu nad Menem › Pomoc kuchenna- Hotel ****

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pomoc kuchenna- Hotel ****

Lokalizacja:

okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pomocy kuchennej

Klient prowadzi Hotel z 40 pokojami.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: długo terminowe zatrudnienie
Miejsce: okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy

Obowiązki:
- krojenie składników
- pomoc przy przygotowaniu dań
- zmywanie naczyń

Wymagania:
- doświadczenie w branży

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 14 € brutto/h
- darmowe zakwaterowanie w Hotelu
- zniżki pracownicze na wyżywienie
- płatne dni wolne
- gwarancja godzin w umowie
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Praca - wiadomości i porady

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości