PracaOferty pracy Gieten › ORDER PICKER - zbieranie zamówień w systemie głosowym | Gieten | Holandia

Kto szuka:

PRAN

ORDER PICKER - zbieranie zamówień w systemie głosowym | Gieten | Holandia

Lokalizacja:

Gieten

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Zapewne przebywając za granicą, kilkukrotnie rzucił wam się w oczy sklep spożywczo-wielobranżowy z charakterystycznym biało-pomarańczowym logiem. Sieć sklepów naszego klienta możecie spotkać na terenie całej Holandii, pod trzema różnymi nazwami (To się nazywa rozmach)! Sklepy te nazywane też często "smart-marketami" udostępniają swoim klientom każdy rodzaj asortymentu. Nasz klient, poza sklepami posiadasz również centra dystrybucyjne w Gieten oraz Deventer. Aktualnie to pierwsze, zaopatrujące supermarkety w produkty spożywcze poszukuje Order pickerów, do zbierania zamówień w systemie głosowym. Jeśli masz angielski na poziomie pozwalającym czytać śmieszne memy i masz jakiekolwiek doświadczenie na pickerce, złóż aplikację. Odezwiemy się i opowiemy o szczegółach!

To będziesz robić

  • zbierać zamówienia za pomocą zestawu słuchawkowego
  • przygotowywać towar do wysyłki
  • etykietować i pakować zebrane produkty
  • kontrolować jakość asortymentu
  • zgłaszać wszelkie nieprawidłowości
  • poruszać się po magazynie za pomocą wózka BT

PRACUJ W GIETEN - GWARANTUJEMY ENERGETYCZNEGO COOPA!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,27€/h brutto
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • liczne dodatki godzinowe
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę również w soboty (ekstra płatne)
  • prace na długi okres
  • pracę w systemie dwuzmianowym (06:00 - 14:00 | 14:14 - 22:15)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zawsze mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: PRAN

branże: Praca fizyczna