eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Operator / Programista CNC

Kto szuka:

VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o

Stanowisko:

Operator / Programista CNC

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Programowanie maszyn CNC
  • Prace na maszynach takich jak: tokarka, frezarka, szlifierka

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Umiejętność obsługi oraz programowania maszyn CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego lub angielskiego
Mile widziane
  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone techniczne szkolenie zawodowe
  • Najlepiej kilkuletnie doświadczenie zawodowe

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, oraz klasy podatkowej
  • Świadczenia socjalne
  • Kurs języka niemieckiego
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Darmowe zakwaterowanie (mieszkanie / pokój jednoosobowy z dostępem do internetu i TV)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o

branże: Produkcja / Przemysł