PracaOferty pracy Francja › Operator linii produkcyjnej / obróbka metalu / 2300 EUR net. / FRANCJA

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Operator linii produkcyjnej / obróbka metalu / 2300 EUR net. / FRANCJA

Lokalizacja:

Francja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • obsługa maszyn produkcyjnych i kontrola jakości wytwarzanych produktów;
  • konfigurowanie pracy maszyny;
  • monitorowanie cyklu maszyny, wydajności operacji i kontrola odpadów;
  • utrzymanie maszyny i jej konserwacja zgodnie z instrukcją, naprawianie podstawowych awarii, powiadamianie specjalisty ds. konserwacji o poważniejszych błędach i awariach.

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy obróbce metali (tokarki frezarki etc.);
  • doświadczenia zawodowego w pracy przy produkcji masowej;
  • wykształcenia co najmniej średniego, mile widziane wykształcenie techniczne;
  • podstawowej znajomości francuskiego;
  • gotowości do pracy zmianowej;
  • własne auto na wyjazd będzie dużym atutem.

Mamy do zaoferowania:

  • stawkę ok. 2 300 EUR netto / miesiąc (35 h pracy tygodniowo);
  • pracę na pełny etat;
  • nadgodziny płatne +25% lub +50%;
  • francuską umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę w systemie 3 zmianowym;
  • pomoc w formalnościach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna