PracaOferty pracy Niemcy › Odlewnik/formierz, 2149-2672 euro na rękę, praca blisko polskiej granicy, wzrost pensji

Kto szuka:

ASMO Solutions

Odlewnik/formierz, 2149-2672 euro na rękę, praca blisko polskiej granicy, wzrost pensji

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Praca w miejscowości pod Dreznem, duża stabilna firma
  • Obsługa pieców, kontrola jakości, usuwanie szlak odlewniczych
  • Praca na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku
  • Wdrożenie w pracę na terenie zakładu

OFERUJEMY:

  • Pensję na start 2149-2349€ na rękę

  • Wzrost pensji wraz ze stażem pracy w firmie:

    - po 6 tygodniach: 2336-2536€ netto – na rękę

    - po 6 miesiącach: 2398-2598€ netto – na rękę

    - po 15 miesiącach: 2472-2672€ netto – na rękę

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Świadczenia socjalne: Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury

  • Zakwaterowanie

  • Zaliczki

  • Pracę od zaraz

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości niemieckiego na poziomie podstawowym
  • Ukończonej 3-letniej szkoły zawodowej
  • Doświadczenia w branży odlewniczej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Produkcja / Przemysł