eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Monter izolacji

Kto szuka:

T-work International Sp z o.o.

Stanowisko:

Monter izolacji

Lokalizacja:

Holandia, Rotterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy monterów izolacji z doświadczeniem. Obowiązkiem pracownika będzie montaż oraz demontaż izolacji zimno oraz ciepłoochronnej na obiektach przemysłowych na wielu projektach w Holandii i Belgii. Pracownik musi mieć doświadczenie z izolacjami typu armaflex, foamglas lub wełna mineralna.

Oferujemy:

  • Legalna praca na terenie Holandii i Belgii
  • Praca w renomowanej międzynarodowej firmie
  • 640 - 680 euro za podstawowe 40 godzin pracy w tygodniu (wypłaty tygodniowe)
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Możliwość nadgodzin

Wymagania:

  • Dwa lata doświadczenia w zawodzie
  • Certyfikat VCA/SCC
  • Atutem będzie posiadanie własnego samochodu
  • Znajomość języka angielskiego , niemieckiego lub niderlandzkiego będzie atutem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: T-work International Sp z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura