PracaOferty pracy Hamburg › Mechanik/Elektromechanik samochodowy w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz

Kto szuka:

Personal Service Speyer

Mechanik/Elektromechanik samochodowy w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz

Lokalizacja:

Hamburg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

Niemiecka umowe o prace z pelnym pakietem socjalnym

Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa od 19,06 EUR brutto do 25,73 EUR brutto uzaleznione od wynikow w pracy

Ponadtaryfowe dodatki urlopowe i świąteczne

Szkolenia podnoszace kwalifikacje zawodowe

mozliwosc zakwaterowania wraz z meldunkiem

Opieka polskojęzycznego koordynatora

Zadania:

Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji samochodów osobowych marki mercedes zgodnie ze standardem producenta

Diagnozowanie  i usuwanie usterek mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wyksztalcenie kierunkowe lub techniczne

Udokumentowane doświadczenie zawodowe

Znajomosc jez. niemieckiego umozliwiajaca podstawowa komunikacje

Sumiennosc, zaangażowanie w pracę i punktualność

Czynne prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Personal Service Speyer

branże: Inne / Pozostałe