PracaOferty pracy Holandia › MALARZE NATRYSKOWI/ PROSZKOWI - oferty na terenie całego kraju | Holandia

Kto szuka:

PRAN

MALARZE NATRYSKOWI/ PROSZKOWI - oferty na terenie całego kraju | Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na doświadczonych malarzy, prowadzimy otwarte rekrutacje dla firm specjalizujących się w malowaniu części naczep ciężarowych, pociągów oraz innych rodzajów malarni. Poszukujemy doświadczonych Malarzy przemysłowych/ natryskowych/ proszkowych. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług malowania przemysłowego dla naszych klientów w różnych regionach Holandii. Jeśli posiadasz doświadczenie w jednym z tych obszarów i jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji. Znajdziemy dla Ciebie satysfakcjonującą pracę, dostosowaną do Twoich oczekiwań i poziomu doświadczenia.

#malarz #przemyslowy #proszkowy #natryskowy #piaskarz

To będziesz robić

  • szlifować oraz przygotowywać różne powierzchnie do malowania
  • malować metodą proszkową lub natryskową na mokro
  • kontrolować jakość wykonywanych usług
  • dbać o porządek na stanowisku pracy

PROSZKOWANI POSZUKIWANI MALARZE PRZEMYSŁOWI! PRACA W CAŁEJ HOLANDII

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 500 € netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • jednoosobowy pokój
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długi okres

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku malarza proszkowego lub natryskowego
  • doświadczenie w piaskowaniu będzie również mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność na dłuższy czas
  • prawo jazdy (własny samochód będzie dodatkowym atutem)
  • dokładność i precyzja

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: PRAN

branże: Praca fizyczna