PracaOferty pracy Giebelstadt › Malarz natryskowy (m/k) - Niemcy

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Malarz natryskowy (m/k) - Niemcy

Lokalizacja:

Giebelstadt

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania na stanowisku:

  • nakładanie powłok funkcjonalnych i dekoracyjnych na formy i konstrukcje specjalne,
  • praca z bezpowietrznym pistoletem natryskowym,
  • czyszczenie i obróbka wstępna różnych powierzchni,
  • kontrola jakości, napełnianie i szpachlowanie,
  • sprawdzanie jakości farby i w razie potrzeby poprawianie farby,
  • monitorowanie tworzenia powłoki, obrazu natrysku i utwardzania,
  • zapewnienie standardów jakości,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i porządkowych.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako lakiernik/malarz,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziane posiadanie własnego auta.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (pełen etat) + pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne (w tym składki emerytalne),
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • wynagrodzenie: 14-15 euro/h brutto,
  • opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • płatne urlopy (możliwy urlop w okresie próbnym).

Miejsce pracy: Giebelstadt, Niemcy.
Prosimy o przesłanie CV przy pomocy formularza.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura