PracaOferty pracy Zeebrugge › Konserwator statków €17-€20/h Zeebrugge Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Konserwator statków €17-€20/h Zeebrugge Belgia

Lokalizacja:

Zeebrugge

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

pomoc przy cumowaniu średniej wielkości statków morskich

czyszczenie oraz piaskowanie statków

wykonywanie ogólnej konserwacji mechanicznej podwodnych kadłubów statków, takich jak holowniki, statki rybackie, pogłębiarki, śruby napędowe, stery itp.

wykonywania wszelkiego rodzaju konserwacji steru i linii napędowej

naprawa oraz konserwacja kabestanów (urządzenia ułatwiające wybieranie bądź luzowanie lin i łańcuchów)

praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki 8:00-14:30

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę €17-€20/h
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • możliwość nadgodzin - średnio 7-12h tygodniowo, płatne 150%
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto tj. ok. 5230€-6150€- brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego tj. ok.2830€-3330€ brutto
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie mechaniczne
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w sektorze morskim)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
  • gotowość do ciężkiej, fizycznej pracy (praca z dużymi materiałami np. 2-tonowymi śrubami napędowymi)
  • gotowość do pracy na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych
  • elastyczność (możliwość pracy w godzinach wieczornych lub w weekendy)
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  • Zwolnienie od pracy z powodu działania siły wyższej problematyczne dla pracodawców

    Zwolnienie od pracy z powodu działania siły wyższej problematyczne dla pracodawców

    Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...