PracaOferty pracy t'Harde › FREZER CNC 4/5-axis | 't Harde | Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

FREZER CNC 4/5-axis | 't Harde | Holandia

Lokalizacja:

t'Harde

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Tu będziesz pracować

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w obróbce skrawaniem, spawaniu, montażu i technologii próżniowej, poszukujemy Operatora Frezarki CNC z doświadczeniem, który pomoże nam w produkcji ram maszyn, komór próżniowych i systemów mechatronicznych. Wymagamy od kandydatów doświadczenia w obsłudze maszyn CNC (4 oraz 5-osiowych) a także znajomości rysunku technicznego i materiałoznawstwa. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację i skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły oferty pracy.

#CNC #operator #frezarka

To będziesz robić

  • obsługiwać 4-5 -osiowe frezarki CNC ze sterowaniem Fanuc/Heidenhain/ Siemens/Okuma
  • sprawdzać jakość oraz wykonywać pomiary
  • zajmować się produkcją jednostkową oraz pracą na krótkich seriach (średnie i duże detale)
  • pracować na podstawie rysunku technicznego
  • wprowadzać drobne korekty do programów, wymieniać narzędzia
  • dbać o porządek na stanowisku pracy

ZADBAJ O FORMĘ! ZOSTAŃ NASZYM OPERATOREM FREZARKI!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 560-600€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • jednoosobowy pokój oddalony maksymalnie 20 km od miejsca pracy
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długi okres
  • prywatny samochód oraz €0.23 zwrotu za kilometr

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć pracy w systemie 2 lub 4-zmianowym
  • doświadczenie w pracy jako operator 4-5 osiowych frezarek CNC
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność na dłuższy czas
  • prawo jazdy będzie warunkiem koniecznym
  • dokładność i precyzja
  • umiejętność ustawienia maszyny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe