PracaOferty pracy Francja › Dojarz / Pracownik gospodarstwa rolnego - od zaraz!

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Dojarz / Pracownik gospodarstwa rolnego - od zaraz!

Lokalizacja:

Francja, 30km od Chambery. LES CHERAINES 73340

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • praca na gospodarstwie (80 krów)
  • przygotowanie krów do dojenia
  • dojenie krów  2 x dziennie przy użyciu dojarek maszynowych (80 sztuk)
  • praca w systemie dwuzmianowym ( rano, popołudniu) + 1 dzień w tygodniu wolny
  • opieka nad zwierzętami (karmienie, pojenie, sprzątanie, itp.)
  • inne prace zlecone na gospodarstwie
  • praca od zaraz do połowy czerwca

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy (praca przez cały rok)
  • bezpłatne zakwaterowanie – mieszkanie 1 km od gospodarstwa
  • możiwosć pracy w godzinach nadliczbowych +25%
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji: 50-100€
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • możliwość otrzymania zaliczki – max. 3 w miesiącu
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie na stanowisku dojarza
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy ze zwierzętami
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane: posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska