eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Antwerpia › Cieśla szalunkowy

Kto szuka:

MAPI Group

Stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Lokalizacja:

Antwerpia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało zabezpieczenie form i przygotowanie ich do zalania betonem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie.

Oferujemy:

Stawkę od 22 euro w zależności od umiejętności i zaangażowania.

Pomoc przy założeniu działalności gospodarczej oraz obsłudze księgowej.

Odpłatne zakwaterowanie 60 euro tygodniowo.

Dojazd Kwatera/Budowa - bezpłatny.

Możliwość długotrwałej współpracy na wielu fajnych i wymagających kontraktach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-26

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: MAPI Group

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura