eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Cieśla szalunkowy

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Lokalizacja:

Holandia, Groningen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Budowa nowych domów od podstaw: fundamenty, szalunki, ściany systemowe
  • Instalowaniu szalunków i układaniu szerokich podłóg z płyt
  • Wylewanie betonu

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli szalunkowego w Holandii
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 550 euro netto/40h
  • Wypłatę co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia na warunkach holenderskich
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna