PracaOferty pracy Międzyzdroje › POZOSTALI KASJERZY I SPRZEDAWCY BILETÓW

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

POZOSTALI KASJERZY I SPRZEDAWCY BILETÓW

Lokalizacja:

Międzyzdroje

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0229

Obowiązki:

Do zadań i obowiązków pracownika ds. obsługi kas należy wykonywanie wszelkich czynności związanych z realizacją zadań dotyczących bieżącego obsługiwania ruchu turystycznego w Zagrodzie Pokazowej Żubrów lub w Muzeum Przyrodniczym WPN. Pracownik jest zobowiązany w szczególności do:
a) Sprzedaży biletów wstępu do obiektów i na teren Parku;
b) Kontroli biletów wstępu;
c) Bieżącego wystawiania faktur;
d) Sprzedaży wydawnictw, w tym pamiątek, prowadzenia dokumentacji i rozliczeń w zakresie wydawnictw pobranych z magazynu WPN;
e) Bieżącego (codziennego) uzupełniania danych do zestawień i przygotowywania zestawień do miesięcznych raportów dotyczących struktury odwiedzających obiekty;
f) Bieżącego utrzymania w czystości pomieszczeń socjalnych, pomieszczeń kas i sanitariatów, w tym ogólnodostępnych sanitariatów, sal wystawowych w Centrum Edukacyjno Muzealnym WPN (CEM);
g) Udzielania informacji turystom;
h) Zwracania uwagi osobom niewłaściwie zachowującym się w obiektach i na terenie Parku;
i) Ścisłej współpracy z pozostałymi pracownikami Parku oraz przyjęcia współodpowiedzialności materialnej za kasę i wydawnictwa;
j) Wykonywania wszelkich innych prac odpowiadających posiadanemu wykształceniu, doświadczeniu i wiedzy zleconych przez bezpośredniego przełożonego, koordynatora Zagrody Pokazowej Żubrów, CEM lub kierownictwo WPN, zgodnie z zapisem kodeksu pracy art. 100 § 1.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • praca w zespole

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • okres zatrudnienia: 6 miesięcy (do 31.10.2024 r.), w godzinach 8-16 (okres zimowy) lub 10-18 albo 09-17 (okres letni od maja do października), w godzinach 8-16 (okres zimowy) lub 10-18 albo 09-17 (okres letni od maja do października), również w soboty, niedziele i święta, wg harmonogramu, praca w dni wolne, miejsce wykonywania pracy: Woliński Park Narodowy z siedzibą w Międzyzdrojach, Zagroda Pokazowa Żubrów, Muzeum Przyrodnicze WPN, umiejętności:biegła obsługa kasy fiskalnej, predyspozycje: umiejętność pracy w zespole, rzetelność, dyspozycyjność.

Miejsce pracy: Grodno 1, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż