eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Stargard › FIZJOTERAPEUTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Lokalizacja:

Stargard

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0322

Obowiązki:

Świadczenie usług rehabiliacyjnych dla pacjentów według zaleceń lekarskich, a w szczególności: kompleksowe wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych pacjentów hospitalizowanych w oddziale według zleceń lekarskich. Współpraca z innym personelem medycznym w realizacji programu rehabilitacji i usprawniania pacjenta. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej. Dbałość o sprawność aparatury do fizykoterapii i każdorazowe sprawdzanie poprawności działania sprzętu przed rozpoczęciem pracy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: fizjoterapia

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe; kierunek fizjoterapia lub z tytułem zawodowego fizjoterapeuty. Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem z dysfunkcjami ruchowymi, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Miejsce pracy: STASZICA 16, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja