eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Inżynier jakości

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier jakości

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Zadania:

  • Obsługa reklamacji od klientów i utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami w celu wymiany informacji dotyczących jakości
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w fabryce
  • Przygotowanie i udział w audytach, aktualizacja i tworzenie procedur
  • Tworzenie oraz egzekwowanie planów kontrolnych i alertów jakościowych
  • Przeprowadzanie audytów jakości w podległych obszarach (proces produkcji, dokumentacja)
  • Wspieranie Kontrolerów Jakości Dostaw i Laboratorium Pomiarowego
  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych (okresowych i wdrożeniowych) dla pracowników firmy
  • Nadzór i tworzenie dokumentacji jakościowej
  • Zarządzanie niezgodnościami w systemie SAP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (znajomość procesów spawalnictwa, obróbki metali, montażu, zarzadzania jakością będzie atutem)
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w dziale Jakości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość podstawowych narzędzi rozwiązywania problemów (np. 8D, Ishikawa, 5Why, Raport A3, itp.)
  • Znajomość systemu SAP (najlepiej moduł jakościowy)
  • Znajomość wymagań ISO9001 (uprawnienia audytora wewnętrznego wg ISO 9001:2015 będą dodatkowym atutem)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej)
  • Przyjazne środowisko pracy w organizacji o skandynawskiej kulturze zarządzania

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia